KAVEL 783

Annelies Van Doorn - zonder titel

Winnend bod€ 70,00
Over deze kavel
Ophalen op27 juni
Kavelnummer: 38750-783

Kunstenaar: Annelies van Doorn
Getiteld: zonder titel
Gesigneerd: Ja
Techniek: Zeefdruk op papier
Oplage: EA
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting met lijst (HxBxD): 75cm x 65cm

Bijzonderheden: Professioneel ingelijst met passe-partout. In aluminium lijst.

We kunnen uw kavel(s) bezorgen. Bekijk hier de bezorgopties.