KAVEL 247

Richard Smeets - Venster 02

Winnend bod€ 30,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-247

Kunstenaar: Richard Smeets
Getiteld: Venster 02
Gesigneerd: r.o.
Techniek: zeefdruk op papier
Oplage: 200
Ingelijst: nee
Afmetingen (HxBxD): 40 x 56 cm

Conditie: nieuw