KAVEL 394

Ron Van Der Werf - Terra I

Winnend bod€ 30,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-394

Kunstenaar: Ron van der Werf
Getiteld: Terra I
Gesigneerd: R.O.
Techniek: Zeefdruk
Oplage: 150
Ingelijst: nee
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 80cm x 90cm

Bijzonderheden: Met zwelinkt, geeft relief