KAVEL 445

Gerard 'T Hart - ridder

Winnend bod€ 30,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-445

Kunstenaar: Gerard 't Hart
Getiteld: ridder
Gesigneerd: L.O.
Techniek: Zeefdruk
Oplage: 170
Ingelijst: nee
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 70cm x 100cm