KAVEL 466

Gerard 'T Hart - zonder titel

Winnend bod€ 20,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-466

Kunstenaar: Gerard 't Hart
Getiteld: zonder titel
Gesigneerd: L.O.
Techniek: Zeefdruk
Oplage: 170
Ingelijst: nee
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 100cm x 70cm