KAVEL 472

Ronald Boonacker - Night Sky III

Winnend bod€ 30,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-472

Kunstenaar: Ronald Boonacker
Getiteld: Night Sky III
Gesigneerd: R.O.
Techniek: Zeefdruk
Oplage: EA
Ingelijst: nee
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 50cm x 50cm

Productbeschrijving: Fraaie zeefdruk in zwart-wit