KAVEL 516

Hans Innemee - 2 Kikkers

Winnend bod€ 50,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-516

Kunstenaar: Hans Innemee
Getiteld: 2 Kikkers
Gesigneerd: niet gesigneerd
Techniek: Kunstdruk
Ingelijst: Ja
Afmeting (HxBxD): 30cm x 30cm