KAVEL 525

Hans Innemee - Blauw schaap

Winnend bod€ 90,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-525

Kunstenaar: Hans Innemee
Getiteld: Blauw schaap
Gesigneerd: niet gesigneerd
Techniek: Kunstdruk
Ingelijst: Ja
Afmeting (HxBxD): 30cm x 30cm