KAVEL 553

Ad Verstijnen - Kever cabrio

Winnend bod€ 25,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-553

Kunstenaar: Ad Verstijnen
Getiteld: Kever cabrio
Gesigneerd: niet gesigneerd
Techniek: Kunstdruk
Ingelijst: Ja
Afmeting (HxBxD): 33cm x 33cm