KAVEL 591

Ad Van Hassel - rode krokus

Winnend bod€ 5,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-591

Kunstenaar: Ad van Hassel
Getiteld: rode krokus
Gesigneerd: JA
Techniek: Zeefdruk op papier
Oplage: 100
Ingelijst: Nee
Afmeting (HxBxD): 28cm x 24cm