KAVEL 620

Ad Van Hassel - gele krokus

Winnend bod€ 9,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-620

Kunstenaar: Ad van Hassel
Getiteld: gele krokus
Gesigneerd: JA
Techniek: Zeefdruk op papier
Oplage: 100
Ingelijst: Nee
Afmeting (HxBxD): 61cm x 50cm