KAVEL 643

Hardy'S - citroenen

Winnend bod€ 7,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-643

Kunstenaar: Hardy's
Getiteld: citroenen
Gesigneerd: JA
Techniek: Zeefdruk op papier
Oplage: 75
Ingelijst: Nee
Afmeting (HxBxD): 70cm x 60cm