KAVEL 679

Henk Kuijpers - Drogati

Winnend bod€ 25,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-679

Kunstenaar: Henk Kuijpers
Getiteld: Drogati
Gesigneerd: JA
Techniek: Zeefdruk op papier
Oplage: 175
Ingelijst: Nee
Afmeting (HxBxD): 43cm x 120cm