KAVEL 687

Jentsje Popma - Bollenveld

Winnend bod€ 35,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38761-687

Kunstenaar: Jentsje Popma
Getiteld: Bollenveld
Gesigneerd: JA
Techniek: Zeefdruk op papier
Oplage: E.A.
Ingelijst: Nee
Afmeting (HxBxD): 45cm x 50cm