KAVEL 901

Hans Innemee - Kwaak, kwaak

Winnend bod€ 30,00
Over deze kavel
Ophalen op26 september
Kavelnummer: 38782-901

Kunstenaar: Hans Innemee
Getiteld: Kwaak, kwaak
Gesigneerd: ja
Gedateerd: 2001
Techniek: Zeefdruk op papier
Oplage: 500
Ingelijst: ja
Afmeting met lijst (HxBxD): 33cm x 33cm