KAVEL 521

Kim Hardy's - zonder titel (naakt 2)

Winnend bod€ 25,00
Over deze kavel
Kavelnummer: 38783-521

Kunstenaar: Kim Hardy's
Getiteld: zonder titel (naakt 2)
Gesigneerd: ja
Techniek: Zeefdruk op papier
Oplage: 100
Ingelijst: ja
Afmeting met lijst (HxBxD): 33cm x 27cm
Bijzonderheden: Professioneel ingelijst met passe-partout

Bezorgtermijn 7 dagen