KAVEL 1

Han van Meegeren (1889-1947) - pastel - Portret van een man met baard

Winnend bod€ 505,00
Over deze kavel
Amersfoort, Hal 3, Nederland (Google Maps)
Ophalen op18 juli
Kavelnummer: 41616-1
Soort kavel: 0% BTW - Marge

Kunstenaar: Han van Meegeren (1889-1947)
Productnaam: pastel
Getiteld:Portret van een man met baard
Gesigneerd: nee
Gedateerd: nee
Techniek: houtskool en pastel op papier
Ingelijst: nee
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 65 x 50 cm
Herkomst: door de moeder van de huidige eigenaar direct van de kunstenaar verkregen
Lage taxatie:€ 1000
Hoge taxatie:€ 1500

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: De kunstcriticus Carel de Boer (1879-1949), een vriend van Van Meegeren, woonde bij de familie van de huidige eigenaar in huis in Den Haag, daarna in Putten en daarna weer in Den Haag. Bij een bezoek van De Boer aan het atelier van Van Meegeren tijdens de oorlog werd hij vergezeld door de moeder van de huidige eigenaar. Zij heeft toen deze tekening van Van Meegeren gekregen.

We kunnen uw kavel(s) bezorgen. Bekijk hier de bezorgopties.