KAVEL 2

Jacobus Theodurus Abels (1803-1866) - aquarel - Riviergezicht in avondlijke schemer

Winnend bod€ 200,00
Over deze kavel
Amersfoort, Hal 3, Nederland (Google Maps)
Ophalen op18 juli
Kavelnummer: 41616-2
Soort kavel: 0% BTW - Marge

Kunstenaar: Jacobus Theodorus Abels (1803-1866)
Productnaam: tekening
Getiteld:Riviergezicht in avondlijke schemer
Gesigneerd: JTAbels f
Techniek: aquarel/pentekening
Ingelijst: ja
Afmeting zonder lijst (HxB): 10x15 cm
Afmeting met lijst (HxB): 19x25 cm

Conditie: Gebruikt

We kunnen uw kavel(s) bezorgen. Bekijk hier de bezorgopties.