KAVEL 4

Nico Benschop (1907-2001) - schilderij - Pleintje te Schagen

Winnend bod€ 230,00
Over deze kavel
Amersfoort, Hal 3, Nederland (Google Maps)
Ophalen op18 juli
Kavelnummer: 41616-4
Soort kavel: 0% BTW - Marge

Kunstenaar: Nico Benschop (1907-2001)
Productnaam: Schilderijen: Klassiek
Getiteld: Pleintje te Schagen
Gesigneerd: '66 N. Benschop
Gedateerd: 1966
Techniek: olieverf op doek
Ingelijst: ja
Afmeting zonder lijst (HxB): 80x100 cm
Afmeting met lijst (HxB): 90x110 cm

Conditie: Gebruikt

We kunnen uw kavel(s) bezorgen. Bekijk hier de bezorgopties.