KAVEL 9

Ernest Hezemans (1955) - schilderij - Tent XII, uit de Tenten-serie, 1993

Winnend bod€ 245,00
Over deze kavel
Amersfoort, Hal 3, Nederland (Google Maps)
Ophalen op18 juli
Kavelnummer: 41616-9
Soort kavel: 0% BTW - Marge

Kunstenaar: Ernest Hezemans (1955)
Productnaam: Schilderijen: Modern
Getiteld:Tent XII, uit de Tenten-serie, 1993
Gesigneerd: E. HEZEMANS 1992 XII
Gedateerd: 1992
Techniek: olieverf op doek
Ingelijst: ja
Afmeting zonder lijst (HxB): 86x80 cm
Afmeting met lijst (HxB): 100x95 cm

Conditie: Gebruikt
Herkomst: bedrijfskunstcollectie Deloitte Nederland

We kunnen uw kavel(s) bezorgen. Bekijk hier de bezorgopties.