KAVEL 12

Graeme Wilcox (1967) - schilderij - The Young King

Winnend bod€ 1.085,00
Over deze kavel
Amersfoort, Hal 3, Nederland (Google Maps)
Ophalen op18 juli
Kavelnummer: 41616-12
Soort kavel: 0% BTW - Marge

Kunstenaar: Graeme Wilcox (1967)
Productnaam: Schilderijen: Modern
Getiteld: The Young King
Gesigneerd: op achterzijde
Gedateerd: nee
Techniek: olieverf op doek
Ingelijst: ja
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 100 x 70 cm
Afmeting met lijst (HxBxD): 116 x 86 cm
Lage taxatie: 500
Hoge taxatie: 1000

Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: Dit kavel wordt geveild in opdracht van de Belastingdienst

We kunnen uw kavel(s) bezorgen. Bekijk hier de bezorgopties.