KAVEL 13

Herman van Tongeren (1933) - schilderij - Ontmoeting van twee gele vlakken, een oranje vlak en blauwgroen vlakje bij een zwarte lijn

Winnend bod€ 140,00
Over deze kavel
Amersfoort, Hal 3, Nederland (Google Maps)
Ophalen op18 juli
Kavelnummer: 41616-13
Soort kavel: 0% BTW - Marge

Kunstenaar: Herman van Tongeren (1933)
Productnaam: Schilderijen: Modern
Getiteld:Ontmoeting van twee gele vlakken, een oranje vlak en blauwgroen vlakje bij een zwarte lijn
Gesigneerd: HvTongeren 5+6 IV 74
Gedateerd: 1974
Techniek: acrylverf op doek
Ingelijst: ja
Afmeting zonder lijst (HxB): 80 x 100 cm
Afmeting met lijst (HxB): 82 x 102 cm

Conditie: Gebruikt