KAVEL 21

Anton Brouwer (1923) - Nature morte

Winnend bod€ 80,00
Over deze kavel
Georganiseerd door BVA Auctions
Amersfoort, Hal 3, Nederland (Google Maps)
Ophalen op26 september
Kavelnummer: 43143-21
Soort kavel: 0% BTW - Marge
BVA Auctions is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar in opdracht van een derde partij, de verkoper.

Kunstenaar: Anton Brouwer (1923)
Getiteld: Nature morte
Techniek: acryl op doek
Gesigneerd:l.o.
Afmetingen zonder lijst (HxB): 80 x 100 cm
Afmetingen met lijst (HxB): 85 x 105 cm
Ingelijst: ja
Richtprijs: € 80 - 120

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: