KAVEL 48

ond. ges. - Maanlanding

Winnend bod€ 7,00
Over deze kavel
Georganiseerd door BVA Auctions
Amersfoort, Hal 3, Nederland (Google Maps)
Ophalen op26 september
Kavelnummer: 43143-48
Soort kavel: 0% BTW - Marge
BVA Auctions is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar in opdracht van een derde partij, de verkoper.

Kunstenaar: ond. ges.
Getiteld: Maanlanding
Techniek: kleurenets op papier
Oplage:4/10
Gesigneerd:r.o.
Gedateerd:4-7-'77, r.o.
Afmetingen zonder lijst (HxB): 51 x 41 cm
Afmetingen met lijst (HxB): 71 x 62 cm
Ingelijst: ja
Richtprijs: € 20 - 30

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: