KAVEL 66

Joost Bogerd - Nr 63

Winnend bod€ 23,00
Over deze kavel
Georganiseerd door BVA Auctions
Amersfoort, Hal 3, Nederland (Google Maps)
Ophalen op26 september
Kavelnummer: 43143-66
Soort kavel: 0% BTW - Marge
BVA Auctions is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar in opdracht van een derde partij, de verkoper.

Kunstenaar: Joost Bogerd
Getiteld: Nr 63
Techniek: aquatint op papier
Oplage:5/80
Gesigneerd:r.o.
Gedateerd:77, r.o.
Afmetingen zonder lijst (HxB): 45 x 35 cm
Afmetingen met lijst (HxB): 69 x 59 cm
Ingelijst: ja
Richtprijs: € 20 - 30

Conditie: gebruikt
Bijzonderheden: